Promienniki gazowe możesz kojarzyć z tarasów restauracji, barów, a także hoteli. Ten wyjątkowy element dekoracyjny, świetnie sprawdza się nie tylko w roli ozdoby uzupełniającej aranżację. Oprócz przepięknego efektu dają one ciepło oraz w piękny, ciepły sposób oświetlają daną powierzchnię.

 

Promienniki gazowe w hotelach i branży gastronomicznej

 

Branża hotelarska i gastronomiczna to jedne z najczęstszych, które decydują się na zainwestowanie w promienniki gazowe. Nie powinno to nikogo dziwić, są one pięknym elementem dekoracyjnym, który łączy w sobie wysoką estetykę, ale również oszczędność. Pewnie każdy z nas kojarzy wystawione na zewnątrz hotelu, restauracji lub baru stoliki, przy których można przyjemnie spędzić czas wieczorami. W chłodniejszym okresie często osłonięte są przezroczystą plandeką, która chroni klientów od wiatru i ewentualnych opadów. Jako że plandeka nie chroni przed zimnem, a taką powierzchnię ciężko ogrzać, doskonałym rozwiązaniem okazują się promienniki gazowe. Zapewniają one ogrzewanie przestrzeni w sposób jak najbardziej komfortowy dla wszystkich, a mianowicie nie powodują one duszenia klientów restauracji czy baru przez zbyt ogrzane powietrze. Ważnym aspektem jest również to, że promiennik gazowy daje ciepło już w momencie jego włączenia. Nie trzeba więc czekać i narażać klientów na nieprzyjemny chłód. Jak widać, aranżacja takiego obiektu z wykorzystaniem promienników gazowych jest niezwykle gustowna, ale również praktyczna.

 

Promienniki gazowe idealne na Twój taras

 

Każdy właściciel tarasu lub ogródka z utęsknieniem czeka na czas, w którym będzie mógł spędzać wieczory na świeżym powietrzu, delektując się widokami i panującą atmosferą. Dzięki promiennikom gazowym jest to możliwe! Wykorzystanie ich do aranżacji tarasu, ogrodu, a nawet balkonu jest nie tylko gustownym, ale także praktycznym rozwiązaniem. Jako że promienniki gazowe zasilane są propanem, są one nie tylko ekologiczne, ale ich użytkowanie jest dość tanie. Warto również wspomnieć, że promienniki ogrzewają przedmioty i osoby znajdujące się w ich okolicy za pomocą ciepłych promieni, które od nich biją. Daje to uczucie przyjemnego ciepła, sprawiając, że wieczory spędzone na świeżym powietrzu są jeszcze bardziej komfortowe. Niweluje również ryzyko uczucia nieprzyjemnego chłodu w momencie siadania na krześle lub kanapie. Jeśli na swoim tarasie zamontujesz plandeki, promienniki gazowe pozwolą na korzystanie z jego uroków również w okresie zimowym. Szczególnie w czasie jesieni i zimy, będą one się pięknie prezentować, wprowadzając w niezwykły, przytulny klimat.

 

Dlaczego warto zdecydować się na promienniki?

 

Pomijając ogromne walory estetyczne i efekt, jaki można uzyskać dzięki nim, jednym z plusów promienników dostępnych w sklepie Green Gas z całą pewnością jest ich zasilanie. Rekomendowana dla nich butla GreenGas HoReCa, wypełniona jest propanem, który zapewnia odpowiednie odparowywanie gazu. Również instalacja butli jest bardzo prosta — zawór quick on gwarantuje bardzo szybki montaż. Także konstrukcja promienników gazowych sprawia, że są one niezwykle bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Wszystko za sprawą tego, że spaliny wprowadzane są ponad górny daszek, przez co nie ma możliwości, abyśmy je wdychali.

Zostaw komentarz

×